»
Про нас

Про наше підприємство

Про наше підприємство.

ІГМА(зареєстрована торгова марка) - ліцензована будівельна науково-виробнича компанія з 25-річною історією, що бере на себе повний цикл виробництва світлопрозорих конструкцій: від створення авторського ескізу та проектування на основі детальних вимірів та розрахунків до встановлення під ключ із тестуванням рухомих елементів, функціональних аксесуарів, вузлів автоматичного керування.

Основний напрямок діяльності НВ ТОВ ІГМА- це виготовлення та монтаж світлопрозорих конструкцій будь-якої складності з алюмінієвих профілів провідних європейських виробників. 

Науковий напрямок діяльності компанії ІГМА створення промислових технологій  виготовлення енергозберігаючого, тонованого, самоочиснного  архітектурного скла, та скла з єлектрообігрівом. Вакуумне обладнання для виробництва вказаних видів скла спроєктовано та виготовлено інженерами нашої компанії.

 

ЯК  НАМ  ВДАЄТЬСЯ  ТРИМАТИ  НИЗЬКІ  ЦІНИ ?

Про наше підприємство.

Власне конструкторське бюро.

Конструктори-консультанти познайомлять Вас з різноманіттям варіантів скління, перевагами та гарантіями різних рішень, можливостями продукції в цікавому для вас ціновому діапазоні, запропонують оптимальний підхід до скління Вашого обєкту


Про наше підприємство.

Власне високотехнологічне виробництво

Для мінімізації втрат і затримок, на підприємстві здійснюється повний цикл виробництва - від виготовлення конструкцій та склопакетів, до доставки та монтажу на обїекті Замовника.


Про наше підприємство.

Великий вибір профільних систем

Наявність великої кількості профільних систем різних виробників, що закуповуються нами за оптовими цінами, дозволяють задовольнити найсміливіші запити клієнтів та архітекторів-дизайнерів не виходячи за межі бюджету.


Про наше підприємство.

Досвід роботи 25 років

Досвід близько 1000 виконаних робіт за роки існування, дозволяють нам вирішувати будь-які технічні завдання максимально ефективно і без зайвих витрат та затримок.


Про наше підприємство.

Гарантія на наші вироби 5 років

Нам вигідно виконувати роботу якісно щоб мінімізувати свої витрати на гарантійне обслуговування, і як наслідок, витрати Замовника на післягарантійне.